30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun

30 Ağustos Zaferi, Milletimizin hürriyet ve bağımsızlık için verdiği
eşsiz mücadelenin neticesinde şanlı tarihimize altın harflerle yazılmış bir
zaferdir. Bu zafer, Milletimizin canı pahasına hürriyetinden vazgeçmeyeceğinin kesin bir göstergesi olmuştur. Çoluk çocuk, genç yaşlı, kadın erkek demeden topyekun onca yokluklar içerisinde hayallerin ötesinde bir mücadele örneği gösteren ecdadımız, çok büyük bir dayanışma içinde emperyalist güçleri bir daha dönmemek üzere ülkemizden söküp atmışlardır.

Bu milli tezahür sıcaklığını korumakla birlikte, yeri geldiğinde TEK YUMRUK olarak dahili ve harici düşmanların tepesine inecektir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Yüce Türk milletinin zaferle taçlandırarak bizlere emanet ettiği Türkiye Cumhuriyeti'ni, “Muasır medeniyetler seviyesine çıkarma” hedefi doğrultusunda azim ve kararlılıkla Türklük Milli gururu ve Şuuru içerisinde kutsal vatanımızı korumaya devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın coşkusu ve mutluluğunu tüm Halkımız ve üyelerimizle paylaşıyor, kahraman ordumuzun şahsında Aziz Milletimizi kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Kurtuluş Mücadelesi sırasında canlarını feda ederek bizlere eşsiz bir vatan bırakan bütün gazi ve şehitlerimizi rahmet ve minnetle anar saygılarımızı sunarız.

İstanbul Türkiye Azerbaycan Derneği

Yönetim Kurulu Adına

Sefer Karakoyunlu-Başkan969 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam26
Toplam Ziyaret292685
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.375213.4288
Euro15.140015.2007
Hava Durumu
Saat
Takvim