TİMSAL KARABEKİR’E ANLAMLI ZİYARET

  -


İST-TAD İstanbul Türkiye Azerbaycan Derneği olarak Doğu cephesi Kumandanı Kazım Karabekir’in kızı Sayın Timsal Karabekir’i ziyaret ettik. Kazım Karabekir Müzesinde gerçekleşen ziyarete İST-TAD Başkanı Sefe...r Karakoyunlu ve Dernek kurucu üyelerimiz A.Murat Danışmanlı, Bedir Taşan, Cemal Uygur, Kamil Ayrım, Bekir Doğan ve Kubilay Onk katıldı.
Güncel konuların ele alındığı ziyarette, Vatanın bağımsızlığı ve bekası için Türk halkının sabrının son damlasına gelindiği, bu Cennet vatanın sahipsiz olmadığı vurgulandı.
Ziyarette Kazım Karabekir’in milli kahramanlıklarından bahsedilerek özellikle Doğu Anadolu bölgesinde göstermiş olduğu üstün başarıları anlatıldı. Ağrı’da son günlerde konuşulan safsatalara kimsenin itibar etmemesi ve Türk halkının buna asla izin vermeyeceği vurgulandı.
Bu ziyaretten memnuniyetlerini bildiren Sayın Timsal Karabekir Türkiye Azerbaycan Derneğinin bu anlamlı ziyaretinden çok memnun olduklarını bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada Dernek çalışmalarına destek olacaklarını bildirdiler


1028 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam26
Toplam Ziyaret292685
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.375213.4288
Euro15.140015.2007
Hava Durumu
Saat
Takvim