30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun


Yüce Türk Milletinin Zafer Bayramı Kutlu Olsun

30 Ağustos Zaferi, Milletimizin hürriyet ve bağımsızlık için verdiği eşsiz mücadelenin neticesinde şanlı tarihimize altın harflerle yazılmış bir zaferdir. Bu zafer, milletimizin canı pahasına hürriyetinden vazgeçmeyeceğinin kesin bir göstergesi olmuştur. Çoluk- çocuk, genç- yaşlı, kadın -erkek demeden topyekûn onca yokluklara rağmen hayallerin ötesinde bir mücadele örneği gösteren ecdadımız, çok büyük bir dayanışma örneği göstererek, ülkemize göz diken bedbahtları bir daha kutsal vatanımıza ayak basmamak üzere söküp atmışlardır.

Bu milli şuur ve dayanışma ruhu günümüzde korunmakla birlikte, yeri geldiğinde TEK YUMRUK olarak dâhili ve harici düşmanların tepesine inecektir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Yüce Türk milletinin zaferle taçlandırarak bizlere emanet ettiği Türkiye Cumhuriyeti'ni, “Muasır medeniyetler seviyesine çıkarma” hedefi doğrultusunda azim ve kararlılıkla Türklük Milli gururu ve Şuuru içerisinde kutsal vatanımızı korumaya devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın coşkusu ve mutluluğunu tüm Halkımız ve üyelerimizle paylaşıyoruz.  Başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, kurtuluş mücadelesi sırasında canlarını feda ederek bizlere eşsiz bir vatan bırakan bütün gazi ve şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükran duygularımızla anar, yüce Türk milletinin 30 Ağustos Zafer Bayramını en içten dileklerimizle kutlar, birlik ve dayanışmamızın sonsuza dek sürmesini diler saygılar sunarız.

İSTAD-İstanbul

Türkiye Azerbaycan Derneği

Yönetim Kurulu Adına

Sefer Karakoyunlu

Başkan

 

 968 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam26
Toplam Ziyaret292685
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.375213.4288
Euro15.140015.2007
Hava Durumu
Saat
Takvim