Dile kolay tam 7 yıl 7 düele karşı yediden yetmişe büyük bir dayanışmanın adıdır 30 Ağustos.

Dile kolay tam 7 yıl 7 düele karşı yediden yetmişe büyük bir dayanışmanın adıdır 30 Ağustos.30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLU OLSUN
Özellikle 1915te Çanakkale mücadele ruhu ile başlayan kurtuluş savaşımızın taçlandığı en önemli zirve noktalarından biri olan 30 Ağustos zafer bayramını en içten dileklerimizle kutluyoruz.
Bu zafer milletimizin hürriyet ve bağımsızlığı için canını seve seve verdiği hürriyetinden ve bağımsızlığından asla vazgeçmeyeceğinin bir göstergesidir. Çoluk çocuk, genç yaşlı, kadın erkek demeden topyekun onca yokluklara rağmen hayallerin ötesinde bir mücadele örneği gösteren ecdadımız emperyalist güçleri bir daha ülkemize ayak basmamak üzere söküp atmışlardır.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Yüce Türk milletinin zaferle taçlandırarak bizlere emanet ettiği Türkiye Cumhuriyeti'ni, “Muasır medeniyetler seviyesine çıkarma” hedefi doğrultusunda azim ve kararlılıkla Türklük Milli gururu ve Şuuru içerisinde kutsal vatanımızı korumaya devam edeceğiz.
Bu duygu ve düşüncelerle 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı tüm halkımız ve üyelerimizle paylaşıyor, kahraman ordumuzun şahsında aziz milletimizi kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Kurtuluş Mücadelesi sırasında canlarını feda ederek bizlere eşsiz bir vatan bırakan tüm gazi ve şehitlerimizi rahmet ve şükranla anar saygılarımızı sunarız. Ruhları şad mekanları cennet olsun
İSTAD Yönetim Kurulu Adına
Sefer KARAKOYUNLU-Başkan
459 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam25
Toplam Ziyaret292684
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.375213.4288
Euro15.140015.2007
Hava Durumu
Saat
Takvim